Пробігши хвилю захоплюючого та успішного етапу для команди Troy Lee Designs/Red Bull/GASGAS Factory Racing Team, гонщик 250MX Пірс Браун виступив у суботу з найкращою кар’єрою з вражаючою п’ятою в загальному заліку на чемпіонаті Вашингтону. Поряд з першочерговими моторезультатами Брауна 6-4, товариш по команді Майкл Мосіман бився вперед з 4-7 фінішами, здобувши шосте місце в загальному заліку. У класі 450MX Джастін Барсія також здобув п’ятірку найкращих із суцільною парою з 4-7 фінішів у сьомому раунді.

У своїй першій появі у Вашоугалі Браун використав кваліфікаційні сесії, щоб ознайомитися з вимогливою місцевістю, зайнявши 11 місце в загальному заліку. У Moto 1 він забив старт на борту свого MC 250F і змішав його в трійці кращих на кілька кіл на початку. Перемішавши кілька місць пізніше в гонці, Браун завоював солідну шосту позицію в першому мото.

У Мото 2 він не отримав найкращого стрибка зі старту, але він зробив ранні кроки, щоб потрапити до п’ятірки кращих, і тоді він запалив заряд, що призвело б його до боротьби за подіум на півдорозі. Він тримав хороший темп, борючись з переможцями, пробиваючись до четвертого місця.

Пірс Браун: «Це мій перший візит сюди, і він пройшов дуже добре, я в захваті! Я любив трек цілий день, і я був цілком задоволений цілим днем. Перший мото, я закінчився шостим, але це було великим поліпшенням від того, як пройшли останні кілька раундів, тому я просто використав це, щоб розпалити вогонь для другого мото. На перших кількох колах я був там разом з усіма хлопцями, так що це було круто. Це був мій найкращий фініш в мототехніці та найкращий в цілому, тому я збираюся використати ці наступні пару тижнів для збереження імпульсу ».

Це був спокійно послідовний день для Майкла Мосімана, який прийшов у вихідні зі свіжим фінішем на подіумі в останньому раунді. Він поставив себе на позитивну позицію від початку Moto 1, боровшись п’ятим протягом перших 10 кіл. Пізніше в гонці він обігнав четвертого і утримувався на чотирьох найкращих.

У Moto 2 він опинився поза топ-10 на першому колі. Він піднявся на ранній заряд, щоб піднятися на дев’яте, але через помилку він натиснув кнопку скидання та зробив ще один підйом з 15 -го. Наприкінці гонки йому вдалося ще одним сміливим зарядом, вибравши останнього гонщика на останньому колі, щоб забезпечити сьоме місце в мото. З 4-7 фінішами Мосіман вийшов на шосте місце за день.

Майкл Мосіман: «Це був важкий день, не такий, як ми хотіли, щоб він пройшов, але мені було дуже весело, і вболівальники були вражені! Я обожнюю приїжджати у Вашоугал, і я цілий день почувався дуже добре. Я думаю, що я програв гонку сьогодні на першому колі в обох мото, тому я просто мав над цим попрацювати, і я думаю, що ми будемо у гарній формі. У нас є кілька тижнів відпочинку, щоб відпочити тілом і сильно вдарити за останні п'ять раундів '.

У класі 450MX Джастін Барсія виїхав з Вашоугалу з безліччю позитивних моментів, включаючи найкращу кваліфікаційну позицію сезону-п’яту напередодні. Переможець 6-го раунду розмістив свій MC 450F у першій шістці від старту, і він витратив весь мотоцикл на переслідування за лідерством. Пробиваючись лише біля битви за подіум, Барсія фінішувала на ударній відстані четвертою. Його початок Moto 2 був трохи пізніше, але він, не вагаючись, почав заздалегідь братися за газ і пробитися назад, щоб повернутися до розбіжностей. Фінішувавши сильним на сьомому місці, Барсія посіла п’яте місце в загальному заліку з 4-7 мото балами.

Джастін Барсія: «Я захоплений кваліфікаційним часом P5! Я не отримав найкращих стартів, але зарядився так сильно, як міг, і відчув, що їхав міцно. Без виправдань, але це був важкий шлях, щоб пройти і закінчити п’яте місце - для мене - це дійсно поганий тиждень, тому я прийму це. У нас є два тижні відпустки, щоб перегрупуватися і вийти замахнувшись на останні п'ять. Я готовий забивати! '